Srpen 2017

The Last of Us

23. srpna 2017 v 17:17 | Jakub vild |  Hry
The Last of Us

Na začátku hry hrajete za malou holčičku, když v tom vypukne apokalypsa. Potom hrajete za Joela, hledáte padoucha a objevíte vaší starou kamarádku, která vám dá zbraně za to, že propašujete jednu osobu.

Dvě hlavní postavy:

Ellie


JoelJde o zombie hru od stejného tvůrce jako Uncharted 4. Multiplayer je skvělý, ale bez ps plus si neužijete online šílenství. Asi v půlce hry po vás půjde armáda. Pak se ukáže že Elie kousnul Zombie a Joel jí přestane věřit ...


Uncharted 4: A Thief's End

22. srpna 2017 v 20:55 | Jakub Vild |  Hry

Uncharted 4: A Thief's End


Uncharted 4 je akční hra, kterou si okamžitě oblíbíte. Stejně jako si Nathan přeje najít poklad a zachránit svého bratra Samuela, tak i vy si budete přát, aby hra nikdy neskončila. Po poslední epizodě ve vás zůstane prázdnota, kterou jen tak nějaká další hra nevyplníPlačící.

Hlavní hrdina Nathan je rozhodnutý žít poklidným životem dokud se neobjeví jeho bratr. Nathan je tak nucen vydat se na další dobrodružství a pomoci tak svému bratrovi z nesnází.


Hra obsahuje i multiplayer, ale je škoda, že bez ps plus si nezahrajete. Hru seženete od 400 Kč.

Podle mě je hra skvělá a velmi emocionální. Při některých scénách se vám chce brečet - já to ale samozřejmě vydržel:) Uncharted 4 má skvělý 3D zvuk, hodně Cutscenes a je možné hrát za více postav. Zpestřením pro mě byla i poslední epizoda, kdy vidíme Nathanův život po několika letech. Hru rozhodně doporučuji.

Autor hry, Naughty Dog má spoustu dalších her, které jsem bohužel ještě nehrál. Nyní se chystám na jeho The Last of Us.